Mayıs 29, 2023

Şükrü Bekiroğlu Dönemi Sona Erdi !

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin yeni takımlarından Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu dönemi resmen sonra erdi.

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarına başlayan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, ilk değişimi teknik heyetle yaptı. Mor-Beyazlı ekip, geçen sezon maç kaybetmeyen Şükrü Bekiroğlu’nu görevden alarak yerine Telat Özden’i getirdi.

Geçtiğimiz sezon başında göreve getirilen Şükrü Bekiroğlu, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün başında Ordu 1.Amatör Lig’de çıktığı 15 karşılaşmada 14 galibiyet ve 1 beraberlik almıştı.

1997-1998 sezonunda Orduspor’da yardımcı antrenörlük görevi ile antrenörlük kariyerine başlayan Bekiroğlu, aynı sezonun ikinci yarısında teknik direktörlüğe getirilmişti. Bekiroğlu daha sonrasında ise Fatsa Belediyespor, Simal Eynalspor, Bitlis Özgüzelderespor, Ünyespor, Altınordu Belediyespor, İhsaniyespor, Gölköyspor, Orduspor ve son olarak küme düşmeden önce görevi bıraktığı Gölköyspor’da görev yapmıştı.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Şükrü Bekiroğlu Dönemi Sona Erdi !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!