Şükrü Bodur Gemileri Yaktı !

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’de yeni sezon öncesinde Şükrü Bodur, ‘bu takım bana babamdan miras kalmadı’ diyerek görevi bırakacağının sinyalini verdi.

Yıllardır 2.Lig’e yükselme hedefiyle mücadele ettiği 3.Lig’de hedefe 2021-2022 sezonunda da ulaşamayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Play-Off Yarı Final maçında İskenderunspor A.Ş.’ye kaybederek sezonu tamamlamıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezonda ise gözler yönetimine çevrildi.

2019-2020 sezonunun devre arasında Kulüp Başkanlığı’na seçilen Şükrü Bodur, yeni sezon öncesinde görevi bırakacağının sinyallerini verdi. Orduspor Kulüp Başkanlığı ile Ordu sporunda adınan söz ettiren Şükrü Bodur, 10 yıllık aranın ardından Ordu Futbolu’na bu kez 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı olarak geri dönmüştü. Bodur yeni sezon öncesinde yaptığı açıklamada ”Bu kulüp bana babamdan miras kalmadı. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla Ordu halkından sadece manevi destek istedik. Son oynadığımız İskenderun maçı öncesinde şehrin belediye başkanı diğer takımın Play-Off maçına gidiyo, ertesi gün bizim maçımıza işi olduğu için gelmiyor. Bir şehrin valisi tek maçımıza gelmemişken, Play-Off’a çıkmamıza rağmen başarı dahi dilemiyorsa biz nasıl başarılı olacağız” diyerek Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ve Ordu Valisi Tuncay Sonel’e tepki gösterdi.

Yeni sezonda da bu tarz sıkıntılar yaşayacaklarını ve yalnız kalacaklarını düşünen Şükrü Bodur’un, kongreye giderek görevi başka birisine bırakması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!