Yeni Orduspor’un bu sezon üçüncü kez yapacağı Seçimli Genel Kurul öncesinde, adaylık öncesinde Şükrü Bodur’un kamuoyu incelemesi yapmak için Ordu’ya geleceği söylentileri artmaya başladı.

TFF 3.Lig’de mücadele ettiği geçen iki sezonun aksine, bu sezon maddi olarak zor günler geçiren Yeni Orduspor’da 23 Kasım’da kongre yapılacağı açıklanmıştı. Bu sezon öncesinde iki defa kongre yapan Yeni Orduspor’da sezonun üçüncü Seçimli Genel Kurul’u 23 Kasım’da, çoğunluk sağlanamaz ise 30 Kasım’da yapılacak. Kongre öncesinde ise Şükrü Bodur sesleri yine yükselmeye başladı.

Orduspor’un eski kulüp başkanlarından birisi olan ve yeniden Ordu Futbolu’nda yetkili kişilerden birisi olması istenilen Şükrü Bodur’un aday olacağı haberleri sezon öncesinde yapılan kongrede de çıkmış ancak Bodur ‘O işleri 10 sene önce bıraktım’ demişti.

Şükrü Bodur’a adeta biten Ordu futbolunu düzeltmesi için oluşturulan baskıların nasıl sonuç vereceği bilinmezken, Bodur’un kongreye tek ada girip sürpriz bir yönetim kuracağı konuşuluyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!