logo

”Süper Lig’e kadar yükselmek istiyoruz”

Yeni Orduspor’un yeni transferlerinden Kemal Cingirt, lige deplasmanda 1 puanla başlamanın da önemli olduğunu belirterek, Tire 1922 Futbol Takımı maçıyla birlikte galibiyet serisine başlayacaklarını dile getirdi.

Kendi saha ve seyircileri önünde Tire’yi mağlup etmek istediklerini aktaran Cingirt, Süper Lig’e kadar yükselmek istediklerini ifade etti.

“Galibiyet serisine başlayacağız”

Takımın git gide iyiye gittiğini söyleyen başarılı oyuncu; “Takıma bu sene geldim. Ben zaten Orduluyum. Uzun süre sonra memleketimde oynuyorum. Yeni oluşan bir takım. Zorluklar çekiyoruz. Geç katılan arkadaşlarımız oldu. Ama bu boşluk bize iyi geldi. Birbirimizi daha iyi tanıdık. İyi hazırlanıyoruz. Herkes birbirine kaynaştı. Bu uyum sürecini atlattıktan sonra inşallah galibiyet serisine başlayacağız” dedi.

“1 puan da önemli”

Gölcükspor deplasmanında alınan 1 puanın iyi olduğunu kaydeden Cingirt; “İlk haftalar her zaman zordur. Lige iyi başlamak bizim için önemliydi ama deplasmanda alınan 1 puanda önemlidir. Bu hafta ilk defa seyircimizin önünde kendi sahamızda oynayacağız. İnşallah burada galip gelerek iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” diye konuştu.

“Destek bekliyoruz”

Yeni Orduspor’un üst ligleri hak ettiğinin altını çizen tecrübeli oyuncu; “Ordu halkının desteklerini bekliyoruz. Yeni Orduspor’da Ordu’nun takımı, Ordu şehrinin takımı. Herkesin sahip çıkmasını istiyoruz. Bizi bu zor maçta yalnız bırakmasınlar. Ordu, üst liglerde oynamış bir şehir. İnşallah Yeni Orduspor’da üst ligleri hedefliyor. Yeniden bir çıkış yakalayıp Ordu’nun hak ettiği Süper Lig’e kadar yükselmek istiyoruz. Burada da iyi bir yapılanma var. Yeni Orduspor, üst ligler hak ediyor. İnşallah elimizden geleni yapıp takımımızı üst liglere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu