”Takımın Temposundan ve İsteğinden Memnunum”

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve şampiyonluk iddiasını sürdüren Ünye 1957 Spor’da teknik direktör Ufuk Uysal, takımın Antalya kampında süren antrenmanlarda tempo ve istekten memnun olduğunu dile getirdi.

2021-2022 sezonunda şampiyonluk hedeflediği Bölgesel Amatör Lig’de şu ana kadar iki mağlubiyet almasına rağmen liderlik iddiasını sürdüren Ünye 1957 Spor’da Antalya kampı devam ediyor. 4-16 Ocak tarihleri arasında Antalya’da kamp sürecinde olan Ünye 1957 Spor’da, Teknik Direktör Ufuk Uysal açıklamalarda bulundu.

Çağlar Çakır ile sezona başlayan ve ardından takımın başına getirilen Ufuk Uysal, takımın kamp sürecinden memnun olduğunu dile getirirken: “Ayın dördünde kamp yaptığımız otele geldik. İlk gün tek, sonraki günlerde ise çift antrenman yaptık. Fiziksel olarak çok yol katettik. Takımın temposundan ve isteğinden memnunum. Arkadaşlık ve birliktelik de üst düzey. Kamp sonuna kadar yapacağımız antrenmanlar ve oynayacağımız hazırlık maçlarıyla istediğimiz noktaya geleceğiz. 16 Ocak’a kadar buradayız. 11, 13 ve 15 Ocak tarihlerinde üç hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Takımdan giden oyuncular olduğunu ve akabinde gelecek oyuncular da olduğunu söyleyen Ufuk Uysal:“Bazı oyuncularla transfer görüşmelerimiz oldu. Bugün aramıza katılacak bir arkadaşımız var. Diğer bölgeler için de çalışmalarımız devam ediyor. Transferde ince eleyip sık dokuyoruz, acele etmiyoruz. Planlamamızda 3-4 oyuncu transferi vardı, onları gerçekleştirmeye çalışacağız. Her adımı dikkatli atmaya ve nokta atışı yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!