Tam 8 Bin Gün Sonra 19 Eylül’e Dönüyor

Orduspor’da sezon başında Mahmut Nambaş’ın Orduspor’a tekrar kazandırdığı ve takımın kaptanlığını yapan Evren Dönmez, Orduspor forması ile tam 8 bin gün sonra 19 Eylül Stadyumu’na çıkacak.

14 Nisan’da Orduspor ile Ulubey Belediyespor arasında oynanacak olan Ordu 1.Amatör Lig final maçı öncesinde Evren Dönmez, yeniden Orduspor forması ile 19 Eylül Stadyumu’na çıkacak. Teknik Direktör Mahmut Nambaş’ın final maçında görev vermesi halinde, Evren Dönmez Mor-Beyazlı forma ile 8 bin gün sonra yeniden Ordu 19 Eylül çimlerine çıkacak.

Son maç 2002’de idi !

Orduspor altyapısından yetişen ve 1998 sezonunda ilk profesyonel maçına çıkan Evren Dönmez, Orduspor forması ile 3.Lig’de 22, Lig B’de 3 ve Türkiye Kupası’nda 1 maça çıkmıştı. 5 Mayıs 2002’de Karadeniz Ereğlispor maçında Orduspor forması ile son kez 19 Eylül çimlerine çıkacak olan Evren Dönmez, 15 yıl sonra yeniden 19 Eylül Stadyumu’na çıkacak.

Gölköyspor maçında olmadı !

Orduspor’dan ayrıldıktan sonra birçok kulüpte forma giyen ve 15 yıl sonra 37 yaşında yeniden Orduspor forması giyen Evren Dönmez, ligde Gölköyspor ile 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan maçta cezasından dolayı forma giyememişti.

Sezon sonu bırakacak !

Geçen sezon antrenörlük yapan ve yeniden futbola dönen Evren Dönmez, sezon sonunda futbolu bırakacak. Evren Dönmez kariyerinde 2.Lig’de 15 maç, 3.Lig’de 141 maç ve Bölgesel Amatör Lig’de 16 maçta forma giymişti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!