Mayıs 28, 2023

”Taraftarlarımız En Büyük Teşekkürü Ediyor”

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor’da Teknik Direktör Mahmut Nambaş, yaptığı açıklamada 14 Nisan’da oynanacak maç öncesinde birleştirici mesaj verdi.

Geçen sezonun ilk yarısında yardımcı antrenör olan sezonun ikinci yarısında ise sportif direktör olan Mahmut Nambaş, tarihinde ilk kez 1.Amatör Lig’de ise Orduspor’un teknik direktörü olmuştu. Mahmut Nambaş, kendi istediği oyuncularla kurduğu kadro ile yakaladığı başarılar sonrasında takımı finale çıkarmayı başardı.

Sezona Fatsa Dolunayspor mağlubiyeti ile başlayan Orduspor’da daha sonra oynanan 17 lig maçı ve Play-Off’larda Çeyrek ve Yarı Final maçlarıyla birlikte 19 maçta yenilmeyen Orduspor’da, Nambaş yaptığı açıklamalarda oyunculara ve taraftarlara teşekkür etti.

”İş kazası ile başladık ama finaldeyiz”

Sezon başında göreve gelirken Orduspor camiası ve takım olarak şehirde birleştirici olmak istedik. Orduspor markasının bilincinde olarak kadro yapısını da bu markaya yakışan oyuncularla oluşturduk. Fatsa Ek Saha’da ‘iş kazası’ olarak başladığımız sezonun artık sonuna geldik. 19 maçtır mağlup olmuyoruz. Bu süreçte iyi futbol ve bize yakışmayan futbol ortaya koyduk ama finale yükseldik.

”Taraftarlarımız en büyük teşekkürü ediyor”

52.yılımızda ayakta kalma savaşı verdiğimiz bu sezonda bizi her zaman, her yerde, bütün samimiyetleri ile destekleyen taraftarlarımız en büyük teşekkürü hakediyor. Sınırlı imkanlarla, sınırsız sevinçleri taraftarlara yaşatan futbolcularım, dünün taraftarları bugünün Orduspor futbolcuları da en büyük kahramanlar oldu.

”Yürekli oyuncularımızı tebrik ediyorum”

Bütün emeklerimiz bu şehrin çocukları, bu şehrin takımı için. Geçmişiz bizim, içimizden çıkan bir çok değerimizle başarılarla dolu bu imkan ve fırsat verdiğimizde neleri yapabileceğini bu sınırlı imkanlarla bir kez daha hatırlatan bu değerli, yürekli oyuncularımızı tebrik ediyorum. Artık bütün olma birlik ve beraberlik içinde güzel günlerin bizleri beklediğini düşünüyorum. Bize gönülden desteklerini verenlere çok teşekkür ediyorum.

”Artık sıra şehrin büyüklerinde”

Artık Orduspor denince umutsuzluğu, inançsızlığı, başarısızlığı bir kenara bıraktık. Bu yolda öncü olduğumuzu, geriye dönüp baktığımızda gururla görüyoruz. Artık sıra şehrin büyüklerinde. Orduspor bu şehrin markası, birleştirici unsuru, sevinçlerin başkahramanı, çocukluğumuzun eski Pazar sevinçleri. Yeniden birlik, beraberlik için herkesi desteğe davet ediyoruz. Orduspor yaşayacak!

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!