logo

”Taraftarlarımızın yüzünü güldüreceğiz”

Pendikspor karşısında alınan mağlubiyette penaltı pozisyonuna sebep olan Orduspor’un başarılı defans oyuncusu Yunus Şimşek, basit bir penaltı verildiğini ve bu hafta oynayacakları Fethiyespor müsabakasından galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

yunus şimşek

Spor Toto 2. Lig’in 15. haftasında Pendikspor karşısında alınan 1-0’lık mağlubiyette penaltı pozisyonuna sebep olan 21 yaşındaki defans oyuncusu Yunus Şimşek, pozisyonu değerlendirdi. Şimşek, “Valla o dakikaya kadar iyi bir oyun oynuyordum o pozisyonda top sekti yere düşmesin diye geri vurayım dedim adamın önüne düştü yeniden karşıladım ayağı kaydı rakibin basit bir penaltı verdi. Orda çalım atmak gibi bir görüntü olmuş ama alakası yok” dedi.

Daha da hırslandık

Pendikspor karşısında alınan mağlubiyetin takımı daha da hırslandırdığını söyleyen Şimşek, “Pendik maçını geride bırakıp bu maça hazırlanıyoruz en iyi şekilde inşallah taraftarımızla birlikte kazanıp onların yüzünü güldüreceğiz. Alınan mağlubiyet tabii ki moralimizi bozdu iyi bir oyun oynuyorduk. Pendik maçından en kötü beraberlik bekliyorduk. Olmadı. Ancak o maç geride kaldı bizim için çok önemli bir maç var önümüzde en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Daha da hırslandık” diye konuştu.

12’inci oyuncumuza ihtiyacımız var

Fethiyespor karşısında taraftarın desteğine ihtiyacı olduklarını söyleyen Yunus Şimşek, “Tabii ki onlar bizim sahadaki diğer gücümüz onlar bizim yanımızda olduğu sürece her şeyi başaracak güçteyiz. Bizi yalnız bırakmasınlar bırakmıyorlar da Pendik deplasmanında da bırakmadılar ancak tek isteğimiz Fethiye maçında bizi desteklesinler çünkü onlar bizim 12’inci oyuncumuz” dedi.

ERDİ BATTAL-ÖZEL HABER

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu