logo

Tek Yürek 52’den de dev destek !

Forza Fidangör Taraftar Grubu’nun öncülük yaptığı yardım kampanyasına Tek Yürek 52 Taraftar Grubu’da katılarak şehirde Orduspor için birlik ve beraberlik görüntüleri verdi.

Orduspor taraftarlarının son yıllarda mali olarak büyük sıkıntı da olan ve mali konularla birlikte sportif olarakta dibe batan destekleri çığ gibi büyümeye devam ediyor. Son 5 yılda 4 kez küme düşerek Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e kadar gerileyen Orduspor’da kulüp taraftarlara kaldı. Yapılan kongrede aday çıkmamasından dolayı divan kurulunun yönettiği Orduspor’a taraftarlarda en içten yardımlarını yapmaya devam ediyor.

Forza Fidangör Taraftar Grubu’nun yardımlarıyla resmi ürün satışı sürerken, diğer yandan da erzak yardımı yapılıyor. Orduspor’u kapalı tribünde destekleyen Tek Yürek 52 Taraftar Grubu da Forza Fidangör Taraftar Grubu’na katılarak Orduspor’a yardımcı olmaya çalışıyor.

Tek Yürek 52 Grubu’ndaki taraftarlar, kulüp binasına gelerek gıda yardımında bulundu. Bireysel olarak da yardıma gelen vatandaşlar oldu. Orduspor taraftarları Ordu’nun en büyük markasına sahip çıkmaya devam ediyor.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu