Mart 20, 2023

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Covid-19 salgını dolayısıyla alınan kararlar neticesinde Bölgesel Amatör Lig’e alınan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, geçen sezon verilen yükselme primleri sessizliğe gömüldü.

2019-2020 sezonu başında Yeni Mahalle 52 Spor olan adını Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yaparak yeni bir yapılanmaya giren ve bu yolda Ordu Büyükşehir Belediyesi desteğini arkasına alan Ordu 1.Amatör Lig ekibi, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek.

Kulüp Başkanı Savaş Şimşek başta olmak üzere Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu ve ekibi ile futbolcular sezon başından bu yana şampiyonluk hesapları yaparken, Şimşek’in üst lige yükselmesi halinde futbolculara prim sözü verdiği biliniyordu. TFF tarafından üst lige yükseltilen Mor-Beyazlı ekip şehirde şampiyonluk kutlaması bile yaparken, Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü yönetimi takıma herhangi bir prim ödemedi.

Ordu 1.Amatör Lig’de B Grubu’nda mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, geçtiğimiz sezon 15 karşılaşmada 14 galibiyet ve 1 beraberlik almıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!