Haziran 4, 2023

Tesisler Yeni Sezona Yetiştirilmeye Çalışılıyor !

Ordu Karşıyaka’da bulunan ve yapımından bu yana eksiklerinin konuşulduğu Fatih Sultan Mehmet Tesisleri’nde, inşaatı devam eden kulüp binaları, sporcu ve hakem soyunma odalarının yapımı hızla sürüyor.

Durugöl Tesisleri’nin yıkımının ardından Ordu Amatörü takımlarına ev sahipliği yapması beklenen Karşıyaka Fatih Sultan Mehmet Tesisleri, bu döneme kadar tat vermedi. Her organizasyonda eksiklerinin daha çok ön plana çıktığı tesislere, Ordu Valiliğinin katkıları sonrasında soyunma odaları yapımına başlanmıştı.

Birçok kez soyunma odası bulmakta zorlanan Amatör takımlar tuvaletlerin yanı sıra bazen dışarda giyinmek zorunda kalıyorlardı. Yenilecek tesisin tamamlanmasıyla birlikte Karşıyaka Fatih Sultan Mehmet Tesisleri’nde 14 adet sporcu soyunma odası, 2 adet hakem soyunma odası, 1 adet toplantı salonu ve seyirciler için WC’ler daha olacak.

Ordu Valiliğinin destekleri sonrasında, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, tesislerin tamamlanması için 4 milyon TL’lik bir ödenek alındığını belirtmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!