Ordu Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, sosyal medyadan yaptığı açıklamada Ordu’da yer alan spor tesislerinde büyük bir yetersizliklerinin olduğunu belirtti.

Geçen sezon yapılan ancak üzerinden 2 sezon geçmesine rağmen eksiklikleri göze çarpan Spor Toto Altınordu Tesisleri, ikinci sezonunun geride kalmasına rağmen tam anlamında hizmet vermedi. Durugöl Tesisleri’nin yıkılmasından sonra amatörün kalbi olarak yapılan tesisler için, eksiklerinin olduğu itirafı Ordu Futbolu’nun yetkili isminden geldi.

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma sosyal medyadan yaptığı açıklamada Ordu’da başta Spor Toto Altınordu Tesisleri, Fatsa Ek Saha ve Ünye Cevizdere Tesisleri olmak üzere ”Merkez ve ilçelerimizde futbol sahaları, tesislerimizin yetersizliği var. Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha iyi şartlarda yetişmesi için geleceğimizi futbol sahaları ve tesisleri kurtaracak” dedi.

Ordu’da bu sezon oynanan birçok karşılaşma tesislerin eksikliğinden dolayı her hafta saat ve saha değişikliği ile karşı karşıya kalmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!