Mart 26, 2023

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Altınordu Belediyespor’da bu sezon teknik sorumlu görevini Nurullah Başköy yaparken, lisans işlemlerinden dolayı TFF resmi sitesi kayıtlarında Oğuz Aksu’nun adı geçiyor.

Sezon başında yaptığı kadro planlaması ile birlikte uzun yıllar takımı çalıştıran Ergin Döner ile yollarını ayıran Altınordu Belediyespor, teknik direktörlük görevine Nurullah Başköy’ü getirmişti. Defalarca Kulüp Başkanı Fatih Sarı ile görüşen Ergin Döner, yeni sezonda Altınordu Belediyespor ile anlaşamamış ve Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibinde göreve Nurullah Başköy getirilmişti.

Geçen sezon Ergin Döner’in ekibinde yer alan Orduspor’un ve Altınordu Belediyespor’un eski kalecisi Oğuz Aksu, 2019-2020 sezonunda Nurullah Başköy’ün ekibinde devam ederken, bu devam kararının altında ise başka gerekçeler çıktı. Oğuz Aksu’nun Bölgesel Amatör Lig takımı çalıştıracak lisans derecesi olmasından dolayı TFF sitesinde Altınordu Belediyespor teknik sorumlusu olarak kayıtlarda.

2014 yılında girdiği Altınordu Belediyespor antrenörlük serüveninde 2019-2020 sezonunda teknik direktör olan Nurullah Böşköy, ligde şu ana kadar oynadığı 22 haftada 3 galibiyet 6 beraberlik ve 13 mağlubiyetle son sırada yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!