TFFHGD Ordu Şubesi’nde Başkan Değişmedi !

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu yapılırken, Genel Kurul sonrasında mevcut başkan Mehmet Şengül’ün görevine devam etmesi kararı verildi.

Ordu’da hakemler açısında önemli bir Genel Kurul yapıldı. Altınordu İlçesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu’nda ise sürpriz yaşanmadı ve Mehmet Şengül yeniden başkan seçildi.

Genel Kurula Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç, ASKF Başkanı Metin Kır, TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, Eski İl Hakem Kurulu üyesi Burhan Öksüz, TFFHGD Genel Merkez Başkan Yardımcısı ve İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, hakem ve gözlemci üyeleri katıldılar. Gerçekleştirilen genel kurul sonucunda seçime tek liste giren mevcut başkan Üst Klasman Yardımcı Hakemi Mehmet Şengül, yeniden başkanlığa seçildi.

Mevcut Başkan Mehmet Şengül kongrenin ardından ise belirlediği ekibi ile görev dağılımı yaparken, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi’nde yeni görev dağılımı şu şekilde belirlendi.Mehmet Şengül’ün ekibinde; Turgay Dalgıç, Ersin Doğan, Esin Esma Aydın, Haluk Gürsoy yer aldı.

Mehmet Şengül (Başkan)

Esma Aydın (Başkan Vekili)

Turgay Dalgıç (Sayman)

Ersin Doğan (Sekreter)

Haluk Gürsoy (Üye)

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!