Bolu’da 2.Etap Kamp çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Cüneyt Tiryaki en az bir tane daha transfer yapmak istediklerini söyledi.

2021-2022 sezonunda mücadele edeceği 3.Lig’e şampiyonluk parolası ile hazırlanan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde transferler bitmedi. Bolu kampı öncesinde kadroyu tamamıyla tamamlayan Mor-Beyaz-Yeşilli ekipte, dış transfer arayışlarının ise devam ettiği öğrenildi.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki yaptığı açıklamada: “Elimizdeki oyuncu kadrosu gayet verimli ve yeterli. Ama özellikle kenar bölgesinde hücum anlamında elimizi güçlendirmek adına, farklı seçenekler oluşturmak için bir kenar oyuncu arayışımız var. Elimizdeki kenar oyuncuları şuan bu yükü taşıyacak seviye ve kalitede. Fakat sezon uzun ve yorucu bir maraton Bu maratonda kenar oyuncularımıza bir yük binecek. Bu yükü azaltmak adına ekstra bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız olacak. Arayışlarımız devam ediyor. Önümüzde birçok seçenek oldu. Ancak hiçbiri koyduğumuz hedeflere bizi ulaştırabileceğini düşünmediğimizden şu ana kadar bununla ilgili hamle yapmadık. Bu anlamda arayışlarımız sürüyor. Bolu kampının sonuna kadar mutlaka bir oyuncuyu aramıza katacağız” ifadelerini kullandı.

52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Bolu kampı kadrosunda kanat oyuncusu olarak Gökhan Özer, Batuhan Aktaş, Muzaffer Kahriman, Mehmet Atik ve Seçkin Eroğlu yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!