Mart 24, 2023

“Transferlerimizi Titizlikle Yapmaya Gayret Gösteriyoruz”

3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Basın Sözcüsü Olgun Alp, yeni sezon hazırlıklarının başlamasının ardından açıklamalarda bulundu.

2020-2021 sezonu hazırlıklarına Ordu’da başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde diğer yandan da transfer çalışmaları sürüyor. Mor-Beyazlı ekipte yeni sezon öncesindeki kamp programı ve diğer konular hakkında Olgun Alp değerlendirmede bulundu.

Yeni sezona şampiyonluk inancı ile çıktıklarını belirten Alp: “Değerli basın mensupları 52 Orduspor FK olarak sizler aracılığı ile bugüne kadar yapmış olduğumuz transfer çalışmalarımızı ve tüm gelişmeleri spor kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Şampiyonluk parolası ile çıktığımız bu yolda TFF 3. Lig 2020-2021 sezonu için 1.Etap kamp çalışmamıza, 8 Ağustos Cumartesi günü başladık ve 12 gün sürecek hazırlıklarımızı 20 Ağustos‘a kadar kendi tesislerimizde devam edeceğiz. Ardından takıma vereceğimiz iki günlük izinden sonra 2.Etap kamp çalışmalarımıza 22 Ağustos’a Erzurum’da devam edeceğiz.” dedi.

Takımın antrenmanını ziyaret eden Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğu’nun ziyareti hakkında konuşan Olgun Alp: “8 Ağustos Cumartesi günü başladığımız kamp hazırlıklarımız öncesinde kulüp tesislerimize gelerek bizleri ziyaret eden Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Sayın Metin Gündoğdu’ya teşekkür ederiz. Kulüp ziyareti esnasında 2. Başkanımız Bahtiyar Köksal ve yönetimimizle bir görüşme gerçekleştirerek destek sözü veren ve kendisine isminin yazılı olduğu 52 Orduspor FK forması hediye ettiğimiz Vekilimiz Sayın Metin Gündoğdu ardından takımımızı antrenmanda ziyaret etti. Takımımızla kısa bir sohbet geçirerek yeni sezon öncesinde başarı temennisinde bulunan Gündoğdu Teknik Heyet ve futbolcularımıza baklava ikramında bulundu. Bu naif davranışından dolayı kendisine yeniden teşekkür ederiz.” açıklamasını yaptı.

Olgun Alp takımın hedefi hakkında net açıklamalar yaparken; “52 Orduspor FK olarak bizlere gönül veren taraftarlarımızı memnun edecek, şampiyonluk hedefimize ulaşacağımız bir takım oluşturmak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Teknik direktörümüz Ali Rıza Sinan Bayraktar Hocamızın istekleri doğrultusunda transferlerimizi titizlikle yapmaya gayret gösteriyoruz. Bugüne kadar toplam iç transferde 6, dış transferde 13, alt yapıdan da 2 futbolcu olmak üzere toplam 21 futbolcuyla mukaveleme imzaladık ve bu 21 futbolcumuz şu anda kamp kadromuzda yer almaktadır. Yeni transferler için de bazı futbolcularla görüşmelerimizi devam ettirerek Erzurum kampı öncesinde tüm transfer hazırlıklarımızı tamamlayacağız. “ dedi.

Mor-Beyazlı ekibin yeni sezonda altyapıya önem vereceğini belirten Basın Sözcüsü Alp: “Alt yapıya da önem veren bir kulüp olarak istikbal vadeden oyuncularımızı Ordu’daki kampımıza dahil ettik. Yine Sinan Hocamızın istediği mevkilere uygun futbolcularla da görüşmelerimiz devam etmektedir tüm spor kamuoyu tarafından bilinmesini arz ederiz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!