Mart 20, 2023

Triatlon, 2021 Yılında da Ordu’da Yapılacak !

Ordu’da ilk olarak 30 Ağustos’ta yapılan Triatlon organizasyonuna, 1 Ekim 2020’den sonra üçüncü kez Ordu ev sahipliği yapacak.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılında organizasyonunu üstlendiği Ordu Triatlonu’nda gösterdiği başarılı çalışmalarıyla tam not almıştı. Triatlon Federasyonu, 2021 takvimine yeniden Ordu’yu ekledi.

10-11 Temmuz 2021 tarihinde yaklaşık 500 sporcunun katılımı ile gerçekleşmesi planlanan Ordu Triatlonu’na resmiyet kazandıran imza törenine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Başkan Vekili Adem Atik, Türkiye Triatlon Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Oğuz Aydın ve TTF Organizasyon Kurulu Üyesi Onur Şentürk katıldı.

Başkan Güler, Ordu’nun sportif faaliyetleriyle adından söz ettiren bir il olması için hem sporcuya hem de spor organizasyonlarına önemli destekler verdiklerini söyledi.
Türkiye Triatlon Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Oğuz Aydın ise konuşmasında, “Geçen yıl Ordu’da pandemi koşullarına rağmen çok keyifli bir yarış gerçekleşmişti. Temmuz ayındaki yarışa sadece Ordu’dan 100 civarı sporcumuzun katılacağını tahmin ediyoruz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!