Haziran 8, 2023

Turnasuyu Tesisi Bitti Bitiyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin önderliğinde yapımına başlanan Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisi’nin yüzde 90’ı biterken, tesisin bu ayın sonunda hazır olacağı belirtiliyor.

Gülyalı Turnasuyu mevkiinde inşaatı devam eden Gülyalı Turnasuyu Spor Tesisleri’nde son gelinde. Yüzde 90 anlamında biten tesislerde dış cephe montajı, sulama ve altyapı işleri tamamlanırken, çimlerin serimi ise bu hafta yapılacak. 2017 yılının Eylül ayında yüklenici firma ile sözleşme imzalanırken, tesisin kısa zamanda teslim edilmesi bekleniyor.

2 bin 224 m² alan üzerine inşa edilecek proje içerisinde 556 m² alan olacak ve bodrum kat, zemin kat, 1. ve 2. katlar olmak üzere toplam 4 kattan oluşacak. Tesis binası içerisinde 33 yatak kapasiteli dinlenme odaları (18 m², 30 m² ve 15 m²lik yatak odaları), kondisyon salonu, yemekhane, sauna, soyunma odaları, ofisler (11 m²), toplantı odası (16 kişilik), başkan odası, mescit, kulüp hoca odaları, yönetim seyir alanı, oyuncu aktivite salonu, yönetim odaları, çok amaçlı oda, buhar odası, tuvalet ve duşlar ile masaj odası ve revir bulunacak.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!