Ulubey Belediyespor BAL’da Kaldı ! 1-0

Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında Ulubey Belediyespor ile Kabadüz Belediyespor karşı karşıya gelirken, Ulubey ekibi maçı 1-0 kazanarak Bölgesel Amatör Lig’de kaldı.

2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de üç takım Ordu’yu temsil ederken, önümüzdeki sezon ise Ordu’dan iki takım mücadele edecek. Şampiyonluğu kaybeden ancak sezonu Ordu ekipleri arasında en üste bitiren Ünye 1957 Spor’un önünüzdeki sezon yer alacağı Bölgesel Amatör Lig’de, Ordu Gücü Futbol Kulübü ise küme düşmüştü.

Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de beklentileri karşılayan bir performans ortaya koyan ancak Play-Out maçına kalan Ulubey Belediyespor, Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig Şampiyonu Kabadüz Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan maçta henüz ikinci dakikada Furkan Pekşen ile öne geçen Ulubey Belediyespor maçı 1-0 kazanarak Bölgesel Amatör Lig’de kaldı.

Bir hafta önce Gülyalı Turnasuyuspor’un yenerek şampiyonluk yaşayan Kabadüz Belediyespor ise Ulubey Belediyespor’a kaybedince önümüzdeki sezonda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!