Mayıs 30, 2023

Ulubey Belediyespor’dan Dış Transfer Açıklaması !

Bölgesel Amatör Lig’in yeni takımlarından birisi olan Ulubey Belediyespor, dış transferde 4-5 isimle daha anlaşarak ardından iç transfere yönelmek istediklerini belirtti.

2020-2021 sezonunda mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde önemli transferler yapan ve takviyelere devam eden Ulubey Belediyespor’da, transferlerle ilgili açıklama geldi. İki sezondur Ulubey Belediyespor’un teknik direktörlüğünü yapan ve yeni sezonda Sportif Direktörlüğe getirilen Şenol Yılmaz, konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Ulubey Belediyespor’un çiçeği burnunda Sportif Direktörü Şenol Yılmaz: ”Transfer yapmak için transfer yapmak istemiyoruz. Amacımız, tarihimizde ilk kez mücadele edeceğimiz Bölgesel Amatör Lig’de ilçemiz futboluna katkı sağlayacağına inandığımız futbolcuları transfer etmeye çalışıyoruz. Şu ana kadar kadromuzun yüzde seksenizi oluşturduk.” ifadelerini kullandı.

Ordu temsilcisi Ulubey Belediyespor şu ana kadar Teknik Direktör Yalçın Gürsoy başta olmak üzere dış transferde Muhammed Büyükçamsarı, Mustafa Yüksektepe, Muhammed Aycan, Ömer Faruk Gürcuoğlu, Necati Can Öztürk, Asımcan Çaykıran ve Kaan Kars olmak üzere 7 isimle anlaştığını açıklamıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!