Mart 26, 2023

Ulubey Halı Sahası’na Başkanlı Açılış !

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Ulubey Belediyespor’un halı sahası spor tesislerinin açılması sonrasında faaliyetlerine başlarken, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in de içinde bulunduğu ekip kısa bir gösteri yaptı.

Covid-19 virüsü nedeniyle sportif faaliyetlerden bir süre uzak kalınırken, Türkiye’de 1 Haziran tarihi itibarı ile spor tesisleri faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor. Ordu 1.Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor’un hizmetine girmesi beklenen ancak Covid-19 salgınına takılan halı saha ise, açılışını yaptı.

Ulubey’de bulunan Ulubey Belediyespor Halı Sahası’nın açılışına Ordu Büyükşehir Başkanı Mehmet Hilmi Güler olmak üzere birçok spor adamı katıldı. Açılışta mini bir gösteri yapan spor severler ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, çift kale maç yaptı.

Spor faaliyetlerini sosyal medya hesabından paylaşmaktan geri kalmayan Ordu Büyükşehir Başkanı Güler, Ulubey Belediyespor formalı bir fotoğrafını paylaşarak ”Halı sahalar artık açılıyor, transfer tekliflerine açığım’ açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!