Ulubey Ohtamış Spor Galibiyetle Başladı ! 87-57

Ordu’yu Basketbol Bölgesel Erkekler Ligi’nde temsil eden iki takımdan birisi olan Ulubey Ohtamış Spor, ligin ilk maçında Camili Örnekspor’u yenerek sezona galibiyetle başladı. 87-57

2021-2022 sezonunda Basketbol Bölgesel Erkekler Ligi başladı. Ordu’yu Ulubey Ohtamış Spor ve Ünye Meçhul Asker Ortaokulu’nun temsil ettiği ligde, Ulubey Ohtamış Spor sezonun ilk maçında Ordu’da Giresun ekibi Camili Örnekspor ile karşı karşıya geldi.

Yerel ligde oynadığı 6 maçın tamamını kazanarak Bölgesel Lig’e yükselen Ulubey Ohtamış Spor, sezonun ilk maçına tutuk başlarken ilk periyodu 14-15 geride kapattı. Bu periyodu geride bırakan ve hemen toparlanan Ordu ekibi, soyunma odasına 40-28 önde girdi. Taraftarların da desteğini arkasına alan ve üçüncü periyodu 63-43 önde kapatan Ulubey Ohtamış Spor, maçı ise 87-57 kazanarak sezona galibiyetle başladı.

Sezonun ilk maçını Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda oynayan ve lige kazanarak başlayan Ulubey Ohtamış Spor, sezonun ikinci haftasında ise 17 Nisan’da Ünye’de Meçhul Asker Ortaokulu ile karşı karşıya gelecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!