2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de 3 Ordu takımı mücadele ederken, ligin 6.haftasında Ordu derbisi Ulubey Belediyespor ile Ordu Gücü Futbol Kulübü arasında oynanacak.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de, Ordu derbisi haftası. 2.Bölge 2.Grup’ta mücadele eden 10 takım arasında mücadele eden Ünye 1957 Spor, Ulubey Belediyespor ve Ünye Gücü Futbol Kulübü arasında Ordu derbilerinde birisi 6.haftada oynancak. Ordu derbisine ev sahipliği yapacak ekip ise bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de ilk kez mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor olaracak.

Ligde geride kalan 5 haftanın ardından 2 galibiyet 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Ulubey Belediyespor topladığı 7 puanla 5.sırada yer alıyor. Geçen hafta önde götürdüğü maçta berabere kalan ve şu ana kadar oynadığı 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet alan Ordu Gücü Futbol Kulübü ise 4 puanla 9.sırada yer alıyor.

Ulubey Belediyespor ile Ordu Gücü Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma 5 Aralık Pazar gücü saat 13:00’da Ulubey İlçe Sahası’nda oynanacak.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!