logo

Ulubey seçmeleri erteledi !

Teknik Direktörlüğe Memiş Özata’nın getirilmesiyle kıpırdanmaya başlayan Ulubey Belediyespor’da dün yapılması planlanan futbolcu seçmeleri ligin ne zaman başlayacağının belli olmamasından dolayı ilerleyen bir tarihe ertelendi.

İç transfer çalışmalarına ağırlık veren 1. Amatör Küme ekibi Ulubey Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig ekibi Orduspor gibi futbolcu seçmelerinden takıma önemli oyuncular kazandırmak istiyor. Yeşil Siyahlı ekip, Ulubey İlçe Sahası’nda dün yapılması planlanan seçmeleri başka bir tarihte yapacağını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada; “Ulubey Belediyespor futbolcu seçmeleri, lig fikstürü belli olmadığı için ileri bir tarihe ertelenmiştir” denildi.

Öte yandan iç transfer ve futbolcu seçmelerinin yanı sıra Yeşil Siyalıların Teknik Direktör Memiş Özata’nın raporu doğrultusunda dış transferde de gelecek vaat eden yetenekli oyuncuları kadrosuna katacağı belirtildi.

“Hamuru iyi yoğuracağız”

Doğru bildiklerini yaparak zamanla başarının geleceğini söyleyen Özata, “Dolu dolu oyuncuları kadroya katacağız. İç transferde Alihan Akyol ile anlaştık. Devamı da gelecek. Diğer oyuncuların da kalması gerektiğini söyledim. Benim de dışarıdan getireceğim arkadaşlar var. Dışarıdan boş adam getirmeyeceğiz.. İyi bir takım hamuru yoğurmak istiyoruz” dedi.

Ordu Hayat / Tevfik Kul

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu