logo

Ümit Karan ”Kısmetse olur”

Sinan Bayraktar’ın ayrılmasından sonra takımın başına gelebileceği konuşulan Ümit Karan, Orduspor ile ilgili olarak ilk kez konuştu.

ümit karan

İlk olarak 13 Kasım tarihinde Ordu Yorum Gazetesinde yayınlanan Ümit Karan-Orduspor flörtü, Ordu medyasında geniş yer bulmuştu ancak Orduspor takımı son beş maçta Ali Şahin’e emanet etmişti.

Orduspor’a geleceği iddiaları Ordu spor medyasından uzun süre düşmeyen Ümit Karan, Gülyalı’da Ordu Üniversitesi Turizm ve Yüksek Okulu temel atma töreninde katılırken Boztepe Tv mikrofonlarına konuştu.

Orduspor yönetiminde yakın arkadaşlarının bulunduğunu belirten Eski Milli futbolcu ”Umarım Orduspor sıkıntıları atlatır. Geçmişten kalan borçları çözebilirler inşallah. Herkes gibi ben de Orduspor’un Süper Lig’de olmasını isterdim. Gerek Ordu halkından, gerekse belediyeler ve işadamlarından biraz daha destek verildiği takdirde tekrar kalkınıp Orduspor’u tekrar yukarılarda görürüz. ” açıklamalarını yaparken medyada yer alan teknik direktörlük haberleri ile ilgili olarak ise ”Eşim Ordulu olduğu için buraları sıcak hissediyorum. Kısmet belkide bir gün olur. Belli olmaz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu