Haziran 4, 2023

Yeni Orduspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yüce, efsane başkan Ergin Karlıbel’in takıma prim vermesinin ardından Şükrü Bodur’un da başkan adaylığını açıklamasıyla takıma güven geldiğini dile getirdi.

Devre arası kampının nerede yapılacağının henüz netlik kazanmadığını aktaran Yüce, 5-6 hazırlık maçı oynayıp Ordu’da da yapılabileceğini ifade etti.

“Kalan ödemeleri Bodur yapacak”

Başkan Yüce, futbolculara verilecek paraları Şükrü Bodur’un ödeyeceğini söyleyerek, kendisine teşekkür etti. Yüce, şunları kaydetti; “Karamsar olmadık, umudumuzu yitirmedik. Önce inanacaksın, çok çalışacaksın ve başaracaksın. Hiçbir zaman umudumu kaybetmedim. İyi bir ilk yarı geçirdik. Daha güzel olabilirdi. İlk devreyi bitirdik. Efsane başkanlarımızdan Şükrü Bodur da adaylığını açıkladı. Takıma güven geldi. Efsane başkanlarımızdan Ergin Karlıbel ve efsane futbolcularımız güzel bir oluşum yaptı. Prim vaat edip primleri ödediler. Futbolcularımıza verdiğimiz sözün tamamını tuttuk. Paramızın olmadığını söylediğimiz için veremedik. Ama kalan ödemelerimizi Başkanımız Şükrü Bodur yapacak. Beni futbolculara karşı mahcup etmedi. İnşallah lig sonunda daha güzel şeyler olur. Bizim ligde hedefimiz Play-Off’u zorlamak olmalı. Ligi iyi bir yerde tamamlamak istiyoruz. İskelet kadroyu kurup, gelecek sene daha güçlü devam etmek istiyoruz.”

Teknik ekibin transfer raporunun Başkan Şükrü Bodur ve yönetim kuruluna verileceğini söyleyen Yüce, bu doğrultuda takviyelerin yapılacağını dile getirdi.

“Kamp Ordu’da yapılabilir”

Devre arası kamp dönemine de değinen Yüce; “Önemli olan bir takımın hazırlık müsabakası oynaması. Kampın özelliği budur. Ben olsam kampı Ordu’da yaparım. 5-6 tane maç yapacak ortam hazırlarım. Eğer olmuyorsa kampa giderim. BAL Ligi takımlarıyla Ordu’da maç yapabilirsem, kampı kendi ilimde yapmayı tercih ederim” dedi.

Akademi Ligi’nin öneminden bahseden Başkan Yüce; “Akademi Ligi’nin maliyeti yok. Zaten bir tane futbolcu çıkarsan kurtarırsın. TFF, km. yol ücretini sana veriyor. Akademi Ligi’nde oynayan oyuncu, hazır futbolcudur” diye konuştu.

Yüce, Orduspor 1967 Futbol Kulübü’nün bir sıkıntısı olması durumunda yardıma koşmaya hazır olduğunu belirterek, kulüpleri ayrıştırmamak gerektiğini söyledi.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!