Mart 24, 2023

Ünye 1957 Spor Kongre Tarihi Açıkladı !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’un yeni sezon öncesinde yapması beklenen Olağan Genel Kurul tarihi 16 Ekim Cuma olarak belirlendi.

2020-2021 sezonunda mücadele Spor Toto Bölgesel Amatör Lig öncesinde teknik direktör sorununu erken çözen ve transferlere de başlayan Ünye 1957 Spor’da gözler kongreye çevrildi. Olağan Genel Kurul’un tarihinin kulüp tarafından açıklanması beklenirken, kulüp kongrenin 16 Ekim’de yapılacağını belirtti.

Mevcut başkan Ahmet Yıldıran, yapılacak olan kongre ile ilgili Ağustos ayında açıklamalarda bulunurken aday olacağını belirtmişti. Yıldıran “İşin başında Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, siyasilerimiz nezaretinde Ünye 1957 Spor’a sahip çıkıldı. Ünye esnafı, taraftarı ve kent bizleri benimsedi, bu yönetimi kabullendi. Bizlerde bu kısa sürede güzel şeyler yaptık.  Bizim çaba ve gayretimiz bundan sonraki süreçte takımın daha iyi yerlerde olması  için mücadele etmek. Ekonomik anlamda sıkıntıları aştığımız sürece Ünye 1957 Spor’un iyi yerlerde olacağını düşünüyorum. Biz olmasak da bizden sonrakilerin Ünye 1957 Spor’u son düştüğü duruma artık kesinlikle düşürmeyeceğini, bundan bir ders çıkarılacağını tahmin ediyorum. Ünye 1957 Spor hepimizin ortak paydası ve bu takıma herkesin sahip çıkması gerekir” ifadelerini kullanmıştı.

Ünye 1957 Spor’un Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Ekim 2020 cuma günü saat 17.00’de Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde yapılması bekleniyor. İlk Genel Kurul’da çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 23 Ekim 2020 cuma günü Saat 17.00’de yine aynı yerde çoğunluğa bakılmaksızın Olağan Genel Kurul yapılacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!