Mart 24, 2023

Ünye 1957 Spor’da Başkan Mehmet Ali Durak !

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da, yeni sezon öncesinde yapılan Genel Kurul’un ardından kulüp başkanlığına Mehmet Ali Durak seçildi.

Ünye 1957 Spor’da çoğunluk sağlamadığı için ertelenen Olağan Genel Kurul, 22 Ekim Cuma günü gerçekleştirildi. Yeşil-Beyazlı ekipte, yeni sezon öncesinde ise başkan değişti. Mevcut başkan Ahmet Yıldıran’ın aday olmadığı kongrede yeni başkan Mehmet Ali Durak oldu.

Divan Başkanlığını İrfan Tosun’un yaptığı kongreye Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti ilçe Başkanı Kenan Selim Argan, MHP İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, İyi Parti Başkan yardımcısı Berkay Torunoğlu, Bazı sivil toplum başkanları ve üyeler katıldı. Yapılan konuşmalarda Ünye 1957 spor camiasının gelecekte daha iyi yerlere gelmesi için çaba sarf edilmeli ve geleceğe yatırım yapılmalı, gençlerimizin bu işi başaracağını biliyoruz denildi.

Yapılan oylamanın ardından başkanlığa seçilen Mehmet Ali Durak ise yaptığı konuşmada “Hedeflerimiz bir sezon için değil, gelecekte güzel günler görmek için genç arkadaşlarımızla bu yola çıktık” dedi. Tek liste ile girilen seçimde yeni yönetim şöyle oluştu;

Mehmet Ali Durak, Samet Tecer, Ethem Rasim Uysal, Yiğit Küçükoğlu, Mert Atik, Erşan Hamarat, Sinan Çiloğlu, Alperen Arpacıoğlu, Ferhat Tura, Doğan Yağcı, Anıl Tahmazoğlu, İbrahim Mutlu, Nejat Şimşek, Yusuf Ürütürk, Mert Gerçeker, Gürhan Çakıroğlu, Atilla Durak, Murat Cem Bozkurt, Mustafa Duman, Ömer Kahraman, Muhsin Şimşek, Burak Köse, Murat Yalçıntaş, Muratcan Şen, Furkan Tüzen.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!