Nisan 2, 2023

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’da Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran, yeni sezon öncesinde kongreye gideceklerini belirtti.

Geride kalan sezonun ilk yarısında gösterdiği performansla küme düşme ihtimali en yüksek takım olarak gösterilen Ünye 1957 Spor, ikinci yarıda puan ve puanlar almaya başlamış ve küme düşme potasından çıkmıştı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun kararıyla Bölgesel Amatör Lig’de kalmayı başaran Ünye 1957 Spor’da Başkan Ahmet Yıldıran, yeni sezon öncesinde görevi bırakma sinyali verdi.

Kongre kararı aldıklarını belirten Ahmet Yıldıran, kulüp başkanlığına talip olmak isteyenlerin önünü açmak istediğini belirtti. Yıldıran, yapılacak kongrede aday çıkmaması durumunda ise yeniden aday olup kulübü başkansız bırakmayacağını açıkladı.

Devre arasında kulüp başkanlığına gelen Ahmet Yıldıran, her kulüp gibi Ünye 1957 Spor’un da mali açıdan zor günler geçirdiğini söylerken, Ünye Belediye Başkanı ve şehrin ileri gelenleri ile görüşme içerisinde olduklarını söylerken Kaymakam ile de görüşeceklerini söyledi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!