Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da, sezonun ilk yarısında takımda kaptanlık görevini yapan İsmail Karayiğit takımdan ayrıldığını açıkladı.

2019-2020 sezonunda zor günler geçiren ve ligi son sırada tamamladığı sezonun ilk yarısında birçok zorlukla karşılaşan Ünye 1957 Spor’da uzun süren sessizlik bozulmuş ve kulüp kongreye giderek yeni başkanını seçmişti.

Sezonun ikinci yarısı öncesinde ise yeni yönetimle şok bir bir ayrılık yaşandı. Ünye 1957 Spor’da sezonun ilk yarısında saha içinden çok saha dışında önemli işler yapan kaptan İsmail Karayiğit, bazı nedenlerden dolayı takımdan ayrıldığını açıkladı.

Yeni Milasspor’dan transfer edilerek yıllar sonra Yeşil-Beyazlılara geri dönen İsmail Karayiğit, 13 maçın tamamında forma giymişti. 36 yaşındaki tecrübeli oyuncu ayrılırken “Kaptanlığını yaptığım onurumla serefimle terimin son damlasına kadar formasını gururla taşıdığım, Ünye 1957 Spor’dan bazı sebeplerden dolayı ayrıldım.
Ligin ikinci yarısında futbolcu kardeşlerime ve yeni yönetime basarılar diliyorum. Ve her zaman yanımda olan ve takıma sahip çıkan koca yürekli taraftarlarımıza Teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!