Mart 28, 2023

Ünye 1957 Spor’da Sürpriz Ayrılık !

Sezonun ikinci yarısında aldığı başarılı sonuçların ardından küme düşme potasından çıkmayı başaran Ünye 1957 Spor’da, Teknik Direktör Mehmet Dönmez’in görevine son verildi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da sürpriz gelişmeler oluyor. Sezonun ilk yarısını ligin dibinde bitiren ancak ikinci yarıda Teknik Direktör Mehmet Dönmez’in gelmesiyle birlikte ivme yakalayan Yeşil-Beyazlılarda, Cumhuriyet Üniversitesi GSK maçı mağlubiyeti sonrasında teknik ekip gönderildi. 5 maç aradan sonra kaybeden takımda yeni teknik direktör arayışları ise başladı.

Ünye 1957 Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Teknik direktörümüz Mehmet Dönmez ile yollarımızı karşılıklı anlaşarak ayırmış bulunuyoruz. Hocamıza ve ekibinde bulunan Cihan Özal ile Mehmet Bahtiyar’a emekleri için teşekkür ederiz. Bundan sonra ki kariyerlerinde başarılar dileriz.” denildi.

Sezonun ikinci yarısında takımı çalıştırmaya başlayan Mehmet Dönmez ve ekibi, Ünye 1957 Spor’un başında çıktığı 9 maçta 4 galibiyet 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet almıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!