”Ünye 1957 Spor’u Bir Üst Lige Çıkaracağız”

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Aydın Yavuz, Ordu Ünye’ye gelerek Ünye Cevizdere tesislerinde incelemelerde bulundu.

2020-2021 sezonunda Ocak ayının sonunda başlaması beklenen Ünye 1957 Spor’da teknik direktör konusu erken çözüldü. Yeşil-Beyazlı ekipte yeni sezon öncesinde takımın başına getirilen Aydın Yavuz, ayağının tozuyla Ordu’ya geldi. Ordu Ünye’de Ünye 1957 Spor yönetimi ile bir araya gelen Yavuz, Cevizdere Tesisleri’ni de gezdi.

Kısa sürede çalışmalara başlanarak zorlu günlerin geride bırakılacağını ifade eden teknil direktör Aydın Yavuz, ”Önemli olan bu zorlu günleri beraber atlatmaktır. Ünye 1957 Spor köklü bir takım, en kısa sürede takımımızı kurup, çalışmalara başlayıp Ünye 1957 Spor’u layık olduğu yere getireceğiz. Elimizde sihirli bir değnek yok, ancak çok çalışarak, taraftarlarımızın da desteğiyle herşeyin üstesinden geleceğiz. Tek amacımız, Ünye 1957 Spor’u bir üst lige çıkarmak ve hak ettiği yere getirmektir. Bu çaba döneminde de böyle bir yönetimle beraber, böyle imkânlı bir tesiste çalışmak bize başarıyı daha yaklaştıracak diye inanıyorum. Masada ve sahada, yönetim ve teknik ekip önderliğinde, sporcularımızında gayretiyle çıktığımız yolda başarıyı elde edeceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!