”Ünye 1957 Spor’u Hayal Ettiğimiz Yerlere Getireceğiz”

2020-2021 sezonunda mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde Olağan Genel Kurul’a giden Ünye 1957 Spor’da, kulüp başkanlığa seçilen genç başkan Mehmet Ali Durak takımı hayal ettiği yerlere getireceklerini belirtti.

Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil edecek takımlardan birisi olacak olan Ünye 1957 Spor’da, yeni sezon öncesinde kongre yapıldı. 16 Ekim’de yapılması beklenen ancak çoğunluk sağlanamadığı için 23 Ekim’e ertelenen kongrede başkanlık görevi için seçilen isim ise Mehmet Ali Durak oldu.

Ünye 1957 Spor’un çiçeği burnunda başkanı Durak ise ilk açıklamalarında Ünye halkına ve Ünye 1957 Spor taraftarlarına seslendi. Mehmet Ali Durak yaptığı açıklamada: ”Ünye 1957 Spor camiasına, eski yönetim kurulunun kıymetli üyelerine ve yeni yönetimdeki yol arkadaşlarıma, arayıp soran, tebrik eden herkese yürekten teşekkür ederim. En büyük teşekkürü ise bu yolda birlikte yürüyeceğimiz Ünye halkına ve büyük Ünye 1957 Spor taraftarlarına etmeyi borç bilirim. Zorlu ve uzun bir süreç olsa da omuz omuza tüm engelleri aşıp, aşık olduğumuz kulübümüzü hayal ettiğimiz yerlere getireceğimizden eminim.” dedi.

Geçen sezon küme düşme korkusunu yakından hisseden Ünye 1957 Spor, Bölgesel Amatör Lig’in ikinci yarısında iyi performans ile başlangıç yapmıştı. Küme düşme potasından çıkan Ünye 1957 Spor, liglerin Covid-19 pandemisi nedeniyle erken bitirilmesi sonrasında ise ligde kaldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!