Ünye 1957 Spor’un Geleceği Belirsiz !

2022-2023 sezonu öncesinde Genel Kurul’a giden ve başkan adayı çıkmayınca kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’da, yeni sezon öncesinde Bölgesel Amatör Lig’e katılım konusunda belirsizlik sürüyor.

Bölgesel Amatör Lig’de uzun süredir mücadele eden ve her sezon yaptığı transferlerle şampiyonluğun en büyük favorisi haline gelen Ünye 1957 Spor, 3.Lig hasretine ise bir türlü son verememişti. Mehmet Ali Durak başkanlığında da son iki sezondur şampiyonluğu kaybeden Yeşil-Beyazlı ekipte rota bir anda terse döndü.

Sezonun bitmesini ardından kongreye giden Üne 1957 Spor’da, geçen hafta yapılması beklenen Genel Kurul çoğunluk sağlanamadığı için Cumartesi’ye ertelenmişti. Ünye 1957 Spor 19 imzada kaldığı ve çoğunluk olmadığı için kongre bu sefer ertelenmedi ve Ünye 1957 Spor kayyuma kaldı. Mehmet Ali Durak’ın yorulduğu için yeniden başkan olmadığı Ünye 1957 Spor’da başka başkan çıkmadı ve kulüp Kaymakamlığa kaldı.

Ünye 1957 Spor’da hafta başında kulübün defterinin Pazartesi günü Ünye Kaymakamlığı’na teslim edildiği öğrenilirken, 18 Temmuz’a kadar Bölgesel Amatör Lig katılım belgelerinin yatırılıp yatırılmayacağı merak ediliyor.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!