Mart 24, 2023

Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde mücadele eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, ligin 13.hafta maçında Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. Spor Lis. Gençlik ve Spor Kulübü karşısında 1-0 öndeyken karşılaşma tatil edildi.

2019-2020 sezonunda mücadele ettiği Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde şampiyonluk hesapları yapan ve maç kaybetmeyen Ünye Gücü Futbol Kulübü, dört devreli lig statüsünde bu sezon üçüncü kez Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. Spor Lis. Gençlik ve Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. İlk iki maçında rakibini 5 golle geçen Ünye temsilcisi, bu sefer ise ilginç bir karşılaşma oynadı.

Rakip takım sahaya 9 oyuncu ile çıktığı karşılaşmanın henüz 8.dakikasında golü bulan Ünye Gücü Futbol Kulübü’nün 3 kişi fazlalığı ile farka gideceği beklendi. Yediği ilk golden sonra fark yememek için 3 oyuncuyu sakatlandı diye oyundan alan Gülizar Hasan Yılmaz Güz.San. Spor Lis. Gençlik ve Spor Kulübü’nün bu hamlesi sonrasında oyuncu sayısı 6’ya düştü.

Karşılaşmanın hakemi oyuncu sayısının 7’nin altına düştüğü için maçı tatil etti. Ünye Gücü FK’nün karşılaşmayı hükmen kazanması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!