Mart 31, 2023

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu 2019-2020 sezonunda Ünye 1957 Spor ve Altınordu Belediyespor temsil edecek. Ünye ekibi, teknik ekibiyle anlaşıp, transferleri yaparken, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Altınordu ise sorunları aşıp hala takımı kuramadı.

Yeni sezonda BAL Ligi’nde Ordu’yu temsil edecek Ünye 1957 Spor, şampiyonluk adaylarından gösterilirken, Altınordu Belediyespor ise henüz teknik ekibiyle anlaşıp, kadrosunu bile kuramazken, umutlar yerini endişeye bıraktı.

Ünye’de her şey dört dörtlük

İlk başlarda sahip çıkanı olmayan Ünye 1957 Spor, krizi çabuk aşarak başkanlığa gazeteci Hamza Alp’i getirdi. Alp ve yönetimi ise ilk iş olarak Teknik Direktör Şirahman Berber ile anlaşmaya vardı. Berber’in raporu doğrultusunda ise iç ve dış transferde yaklaşık 20 oyuncuyla anlaşmaya varıldı. Ünye’de ilk etap kampını sürdüren Ünye temsilcisi, kurban Bayramı’nın ardından Erzurum Palandöken kampına start verecek.

Elde var sıfır…

Elindeki mevcut kadroyu tutamayan Altınordu Belediyespor yönetimi ise, rakipleri transferi tamamlayıp kampa başlamasına rağmen yerinde sayıyor. Takımı 5 yıldan bu yana çalıştıran Teknik Direktör Ergin Döner ve ekibiyle hala resmi sözleşme imzalamayan Sarı Yeşil Mavili ekipte takımdan oyuncular da tek tek ayrıldıklarını açıkladılar. Birçok oyuncu kendisine takım bulup ayrılırken, bazıları ise yönetimden gelecek olan habere kilitlendi.

Öte yandan Altınordu Belediyespor’un yeni sezonda BAL Ligi’nde gençlerle mücadele edeceği öğrenildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!