Bu sezona Kadınlar Futbol 3.Ligi’ne damga vuran Ünye Gücü Futbol Kulübü antrenörü Muhammet Kışla, Ünye Sınav Koleji Okulları öğrencilerinin sporla iç içe olabilmeleri için proje başlattıklarını belirtti.

Ünye’de yaptığı sportif projeler ile dikkat çeken ve bu sezon Kadınlar Futbol 3.Ligi’ne damga vuran Ünye Gücü Futbol Kulübü ile Ünye Sınav Koleji Okulları ile spor çalışmaları çözüm ortağı anlaşması yapıldı. Ünye Sınav Koleji Okulları öğrencilerinin akademik eğitimlerini sporla iç içe geçirmeleri konusunda Ünye Gücü FK arasında proje çalışmalarına başladı.

Ünye Gücü FK Kulübü Kadın Futbol Takımı Teknik Sorumlusu ve Ünye Futbol Akademisi Genel Koordinatörü Muhammet Kışla sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada projeyi detaylı olarak açıkladı. Kışla hem eğitimin hem de sporun iç içe olabilmesini istediklerini belirtirken ”Eğitimin en çok ödül alan markası Sınav Eğitim Kurumlarının öğrencilerinin sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerine verdiği önemden hareketle başlattığımız çalışmalar neticesinde Ünye Gücü Futbol Kulübü’nü Ünye Sınav Koleji ile aynı çatı altında buluşturduk. Diğer yandan Ünye Gücü Futbol Kulübümüz lisanslı sporcuları ile Ünye Futbol Akademisi sporcularımıza Ünye Sınav Koleji’nden özel indirimler sağladık. Yaptığımız işbirliği protokolü gereğince Ünye Gücü FK Kulübü Kadın Futbol Takımı Teknik Sorumlusu ve Ünye Futbol Akademisi Genel Koordinatörü olarak proje geliştirme ve yönetme çalışmalarımıza da başladık.” açıklamasını yaptı.

Muhammet Kışla bu bağlamda bir araya geldiği Ünye Sınav Koleji Ortaokul Müdürü Elif Alaca ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuğçe Kirman’a da teşekkür etti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!