Ünye’de Futbolcular ve Veliler, Antrenöre Saldırdı !

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da Cuma günü yapılan antrenmanın ardından iki futbolcu ve velilerinin antrenör Muhammed Sabri Karayalman’a saldırdığı ortaya çıktı.

Lig’de son sırada yer alan ve sezon başından bu yana sıkıntılar çeken Ünye 1957 Spor, şimdi de darp olayı ile karşı karşıya. Takımda antrenörlük yapan Muhammed Sabri Karayalman’ın 1071 Çankırı’daki maçı öncesinde saldırıya uğradığı ortaya çıktı.

Cuma günü yaptığı antrenman sonrasında iki futbolcu ve velilerinin 31 yaşındaki gen antrenör saldırdığı, Karayalman’ın gözaltı ve boyun bölgesinden yaralandığı belirlendi.

Ordu TÜFAD Şubesi Kınadı !

Yaşanan olay Ordu TÜFAD Şubesi tarafından onaylanırken, yaşanan saldırı yapılan açıklama ile kınandı. Ordu TÜFAD Şubesi Yönetim Kurulu “Ünye 1957 Spor’da antrenörlük görevini yürüten Tüfad Ordu Şubemiz üye antrenörlerimizden Muhammed Sabri Karayalman’a 06.12.2019 cuma günü antrenman sonrası iki futbolcu ve velisinin yaptığı fiili saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Futbol sahalarında görmek istemediğimiz bu ve buna benzer olayları kesinlikle kınıyoruz. Tüfad Ordu Şubesi Yönetim Kurulu olarak üye antrenörlerimize buna benzer fiili ve sözlü saldırıların karşısında olduğumuzu,Olayla ilgili adli takibatın yapılacağını kamuoyunun bilgisine sunarız.“ açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!