Mart 24, 2023

Türkiye Kadınlar Futbol 3.Ligi ekiplerinden Ünye Gücü Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Teknik Direktör Muhammet Kışla, hafta sonu oynanacak olan Sinop Kuzeyspor maçını kazanarak lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini dile getirdi.

2019-2020 sezonu öncesinde iddialı bir kadro kuran Ünye temsilcisi, Pazar günü konuk edeceği Sinop Kuzeyspor müsabakasına kilitlendi.

“Hedefimiz şampiyonluk”

Şampiyonluk mücadelesinde Ünyelilerden destek beklediğini aktaran Kışla; “Hedefimiz şampiyonluk. Rakiplerimiz bize karşı sürekli kapanacak. Dolayısıyla bu bizim için çözülmesi gereken bir sorun olarak görülüyor. Bu maçı bir kenara koyarsak bundan sonra lig karşılaşmaları başlayacak. Haftaya Sinop Kuzey Spor’u kendi sahamızda yenerek sezonu başlamak istiyoruz. Bunu başaracak kapasiteye sahibiz. Ünyeli spor severler artık bir başarı da bekliyorlar. Bu sene burada biz daha çok kazanıp Ünyeli sporseverleri mutlu etmek istiyoruz. Ben takımından ve oynanan oyundan memnunum. Gol atamayabiliriz, galip gelemeyebiliriz ama futbolun gerektirdiklerini sahaya yansıttık. İleriki süreçte zaten maç tempomuz artacaktır. O zaman da oyunumuz istediğimiz seviyeye gelecek. Ben Ünyeli sporseverlerden özellikle rica ediyorum, gelsinler şampiyonluk mücadelemizde bize destek olsunlar, maçlarımızı izlesinler.” dedi.

Ünye Gücü Futbol Kulübü, 10 Kasım 2019 Pazar günü saat 12.00’da Ünye Şehir Stadı’nda Sinop Kuzeyspor’u konuk edecek.

Ordu Hayat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!