logo

”Ünye’ye kazanmak için gideceğiz”

Orduspor’un genç orta saha oyuncusu Tolga Yılmaz, lige eksi puanla başlayacak olmalarının kendileri açısından kötü bir durum olduğunu belirterek, Ünye 1957 Spor ile deplasmanda oynayacakları maçı kazanarak lige başlamak istediklerini dile getirdi.

Afyon kampında çok çalıştığını ve iyi bir kamp geçirdiğini söyleyen Yılmaz, taraftarların destek olmasıyla birlikte bu yükün altından kalkabileceklerini ifade etti.

“Çok çalıştık”

Afyon kampının verimli geçtiğini aktaran genç orta saha; “Afyon gerçekten güzel bir yer. Tesis anlamında da futbola elverişli bir yer. Afyon kampında hazırlık müsabakaları oynadık. Güzel geçti. Çok çalıştık. Hazırlıklara geçte başlasak lig öncesinde yaptığımız kamp faydalı oldu. İnşallah kampın faydasını ligde de görürüz” dedi.

“Galip gelmeye çalışacağız”

Ünye 1957 Spor ile Pazar günü deplasmanda oynayacakları müsabakayı kazanmak istediklerinin altını çizen Yılmaz; “Biz Ünye’ye kazanmak için gideceğiz. Ordu-Ünye arasındaki rekabeti herkes gibi bizde biliyoruz. Taraftarlarımızda arkamızda olursa güzel bir galibiyetle Ünye’den dönmek istiyoruz. Futbol sahada oynanıyor. Favori şu, bu diyebilirler. Biz galip gelmeye çalışacağız. Orduspor’a yakışır bir şekilde futbol oynayarak alnımızın akıyla müsabakayı tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.

“Bu yükün altından kalkabiliriz”

Taraftarlardan zor zamanlarında yanlarında olmalarını isteyen başarılı oyuncu; “Lige eksi puanla başlamak bizim için kötü bir durum. Bunun altından kalkmakta bizim elimizde. Çalışarak, iyi mücadele ederek bu eksi puanı kapatıp daha sonra da ligde kalmak istiyoruz. Taraftarlarımız, zor zamanlarda bizim yanımızda oldular. Şimdi bu zor zamanlardan birindeyiz. Amatöre düştük ve eksi puanla başlayacağız. Kolay bir şey değil. Ama taraftarlar yanımızda olursa biz bu mücadeleyle birlikte bu yükün altında kalkabiliriz diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“Gol atarsam çok mutlu olurum”

Ünye’ye karşı gol atmayı arzuladığına değinen Yılmaz; “Bireysel olarak konuşmak gerekirse benim için iyi bir kamp dönemi oldu. Hazırlık müsabakalarında olsun, antrenmanlarda olsun kendimi verdiğimi düşünüyorum. Gol attığım içinde mutluyum. Bu bana artı bir motivasyon kazandırdı. İnşallah Ünye 1957 Spor karşısında da atarsam çok mutlu olacağım” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu