Haziran 8, 2023

Ligin ilk hafta maçında Kırıkkale Büyük Anadoluspor karşısında 2-0 geriye düşen ancak maçı 4-2 kazanan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, teknik direktör Sinan Bayraktar açıklamalarda bulundu.

Misli.com 3.Lig ilk hafta maçında 19 Eylül Stadyumu’nda Kırıkkale Büyük Anadoluspor’u konuk eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, olası şok mağlubiyet başlangıcını ikinci yarıdaki performansı ile engellemeyi başardı.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Sinan Bayraktar, öncelikle eksik oyuncuların kendisini zorladığını belirterek: “Maç öncesinde, Erzurum kampı sonrasında sıkıntılar yaşadık. Covid-19 pandemisine yakalanan 4-5 oyuncumuzdan mahsun maça çıktık ama genelde baktığımızda kadromda tanıdığım bildiğim oyuncu grubu var. A’dan Z’ye 1’den 25’e kadar oyunculara görev verdiğimde en layıkıyla yapacaklarını biliyorduk.” dedi.

Maçı değerlendiren tecrübeli teknik adam: “Maça kötü başladık ve iki tane talihsiz gol yedik. Buna rağmen moral, motivasyonumuzu bozmadan değişikliklerle birlikte iyi olduk. O hamleler özellikle Şükrü ve Gökhan, ikinci yarıya iyi giriş yaptılar. Bence oldukça iyi bir ikinci yarı oynadık. Çocukları tebrik ediyorum çok üst düzey bir ikinci yarı oynadılar.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!