Mart 28, 2023

Vali Sonel: “Ordu’ya Bu Mutluluğu Yaşattılar”

Ordu Valisi Tuncay Sonel, geçtiğimiz Pazar günü 52 Orduspor Futbol Kulübü-Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçını yakından takip etti.

Pazar günü 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan 52 Orduspor Futbol Kulübü-Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı Covid-19 pandemisi nedeniyle seyircisiz oynanırken, VIP tribününde ise bazı yetkililer yerini aldı.

52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı ve yöneticilerinin yanı sıra Ordu Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ile birlikte Ordu Valisi Tuncay Sonel de maçı canlı izleyenler arasındaydı. Maç sonu açıklamalarda bulunan Sonel: “Mutlu ettiler bizi. Güzel bir maç oldu. Hakikaten futbolcuları, başkanımızı, yöneticileri tebrik ediyoruz. Ordu’ya ve bize bu mutluluğu yaşattılar. Güzel ve keyifli bir maç oldu.” ifadelerini kullandı.

Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan bir resmî maçta, karşılaşmayı uzun bir aradan sonra Valinin yakından takip etmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Geçmiş dönemde görev yapan Ordu eski Valisi Seddar Yavuz, stadyumu sadece futbol oynamak için kullanıyordu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!