Wushu-Kungfu Hakem Kursu Ordu’da Sona Erdi !

Türkiye Wushu Kungfu Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan aday hakem kursu ve duan sınavları Ordu’da tamamlandı.

2022 Yılı Faaliyet programı dahilinde Ordu’da düzenlenen Wushu-Kungfu Aday hakem kursu ve duan sınavları sona erdi. Ordu’da son yıllarda popüler bir spor olan ve büyük ilgi gören Wushu’da hakem terfi kursları’nın yanı sıra 1-2-3-4-5 Duan sınavları 9-10 Nisan 2022 tarihlerinde Ordu’da yapıldı. Hakem terfi kursları ve duan sınavlarına ise 100’ün üzerinde katılım olduğu belirtildi.

Türkiye Wushu Kungfu Federasyonu Ordu il Temsilcisi Savaş Çakmak ise yaptığı açıklamada: ”Böyle bir faaliyeti ilimize vererek bizleri onurlandıran Wushu Kungfu Federasyonu Başkan Vekilimiz Sn.Abdurrahman Akyüz başkanımıza teşekkürlerimizi sunar, bizlere tesis konusunda destek veren Gençlik ve Spor il Müdürümüz Sayın Mustafa Genç’e, komisyon başkanı değerli hocamız Samsun Wushu Kungfu il temsilcisi ve Karadeniz Bölge Başkanımız Sayın Ahmet Kurt’a, MHK üyesi Trabzon Wushu Kungfu il temsilcisi Mustafa Meral’a komisyonda görevli Antrenörler Engin Dönmez, Veda Tut Demir, Sezer Karaoğlan’a emek ve katkılarından dolayı teşekkür eder, kursa ve sınava katılarak başarılı olan tüm katılımcılara hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!