logo

Yakup transferi açıklanmadı !

Spor Toto 3.Lig’in yeni ekiplerinden Ordu Futbol Kulübü için son günlerde özellikle sosyal medyada çıkan Yakup Alkan flörtünde henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Ordu Futbol Kulübü’nün Spor Toto 3.Lig’de üst sıralara oynayacak bir kadro kurması bekleniyor. İç transferde Teknik Direktör Cahit Terzi’nin raporu doğrultusunda oyuncularla anlaşan Ordu Fk, dış transferde de yine Terzi’nin raporuyla hareket ediyor. Şu ana kadar Burak Onur, Fatih Arat ve Kerim Bölük ile anlaşan Ordu temsilcisi prensipte anlaştığı Yakup Alkan’ı ise henüz açıklamadı.

Çorum’dan süre istedi, Ordu FK ile anlaştı

Geçtiğimiz sezon Çorum Belediyespor’da oynayan ancak yeni sezonda Çorum Belediyespor’dan düşünmek için 2 gün süre istedikten sonra geçtiğimiz Cumartesi günü Ordu Fk ile anlaştığını yazan Çorum yerel medyası oyuncunun 400-500 Bin Tl civarı bir paraya imza attığını dile getirdi.

Cahit Terzi ikna etmiş

2013-2014 sezonunda Zonguldak Kömürspor’u BAL’dan 3.lige çıkaran Teknik Direktör Cahit Terzi 3.Lig’e çıktığı takımınde görev yaptığı dönemde Yakup’u çok transfer etmek istemiş ancak transfer gerçekleşmemişti. Cahit Terzi aradan geçen 3 yılın ardından sonunda Yakup Alkan’a kavuştu. Bu kez Ordu Futbol Kulübü için transfer girişiminde bulunan Cahit Terzi, Yakup Alkan’ı ikna etmiş.

Çorum’da yer alan bazı yerel spor kaynakları, Ordu Futbol Kulübü ile anlaşan Yakup Alkan’a kulübe katkılarından dolayı teşekkür etti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ