logo

”Yakup üst düzey bir golcü”

Spor Toto 3.Lig’in ‘Kral’ lakaplı futbolcusu Yakup Alkan’ı Ordu Futbol Kulübü’ne kazandıran Futbol Şube Sorumlusu Ertan Bakır iddialı açıklamalarda bulundu.

Ordu Futbol Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ertan Bakır, Yakup Alkan transferi ile birlikte açıklamalarda bulundu. Bakır, transfer sürecinden bahsederken Yakup’la görüştüklerinde Ordu’da seve seve futbol oynamak istediğini belirtirken transfere izin veren Yeni Malatyaspor Kulübü’ne de ayrıca teşekkür etti.

”Teknik Direktörümüz ile birlikte görüştük”

Teknik Direktörümüz Cahit Terzi ile birlikte, Yakup Alkan’la bir görüşme gerçekleştirdik. Yakup Alkan’da Ordu gibi bir futbol şehrinde seve seve futbol oynamak istediğini söyledi. Sonrasında ise futbolcumuzun kulübü yeni Malatyaspor ile de bir görüşme gerçekleştirerek, her konuda anlaşmaya vardık. Yeni Malatyaspor Kulübü’ne de ayrıca teşekkür ediyorum.

”Ordu’nun futbol hasretini gidermek istiyoruz.”

Biz Ordu’ya söz verdik. Her sezon hedefimiz bir üst lig diye. Bu yüzden de transferde ince eleyip sık dokuyoruz. Yakup Alkan Lig’de kendini kanıtlamış, üst düzey bir golcü. Ordu’nun futbol hasretini gidermek istiyoruz. En başından söylediğimiz gibi Her Şey Ordu İçin”

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ