Yaşar Pamuk’tan Maddi-Manevi Destek !

Yerel Mahalli Basketbol Ligi’nden sonra Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde gösterdiği performans ile dikkat çeken Ulubey Ohtamış Spor’a, Orduspor eski kulüp başkanı Yaşar Pamuk’tan maddi ve manevi destekler sürüyor.

Ordu’da yeni kurulan spor kulüplerden birisi olan ve bu süreçte basketbol şubesi ile önemli işler yapan Ulubey Ohtamış Spor’a, Play-Off maçları öncesinde destekler sürüyor. Ordu sporunda özellikle Orduspor’da Başkanlık yaptığı süreçte adından bahsettiren Yaşar Pamuk, Ulubey Ohtamış Spor’a destek veriyor.

Ulubey Ohtamış Spor’dan yapılan açıklamada: ”Mor-Beyaz, her Ordulu ve Orduspor severler için büyük bir sevdadır. İlimizin önemli değerlerinden, Ulubeyli hemşerimiz, büyüğümüz, eski Orduspor Kulübü Başkanımız Yaşar Pamuk’a; kıymetli vakitlerini bizlere ayırdıkları için, Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Basketbol takımımıza sağladığı maddi ve manevi desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Ligi ligde bitiren ve Play-Off oynamaya hak kazanan Ulubey Ohtamış Spor, 29 Mayıs’ta Sivas’ta ve 4 Haziran’da Ordu’da Sivas Kongre Lisesi ile karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!