Yeni Ordu Stadyumu’nda Orduspor 1967 F.İ.S.K. Detayı !

Geçtiğimiz hafta sonunda ilk kez kapılarını açan Yeni Ordu Stadyumu ile ilgili, maç planlama müdürlüğü’nün yayınladığını yazıda TFF 3.Lig ekibi Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün sezon sonuna kadar iç saha maçlarını bu stadyumda oynayacağı detayı dikkatlerden kaçmadı.

2017 yılından bu yana Ordu Futbolu’nun en tartışmalı konularından birisi olan Yeni Ordu Stadyumu, geçtiğimiz hafta ilk maçına ev sahipliği yaptı. Açılışı yapılmadan önce olan tartışmaların daha fazlası açılış maçından sonra olurken, yaşanan olaylar Türkiye gündemine oturmuş dört kişi göz altına alınmış ve ardından serbest bırakılmıştı.

Yeni Ordu Stadyumu’nda ilk karşılaşmayı sezon başında 3.Lig’e yükselen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü oynarken, konuk ettiği Kırıkkale Büyük Anadoluspor’a 4-0 mağlup olmuştu. Karşılaşma öncesinde iki ekibin 19 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacağı belirtilmiş ancak maç yeri karşılaşmaya bir gün kala değiştirilmişti.

Maç planlama müdürlüğü’nün gönderdiği yazıda ise Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün bu sezon kalan maçlarını yine Yeni Ordu Stadyumu’nda oynayacağı onayının verildiği belirtildiği öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!