logo

Yeni Orduspor altyapısı sezonu açtı !

Yeni Orduspor altyapısı 2017-2018 sezonunu dün Sagra Fabrikası arkasında kendi tesislerinden açtı. Altyapıdan Sorumlu Yönetici Veysel Köybaşı, Altyapı Koordinatörü Mustafa Kılıç ve altyapı antrenörlerinin yer aldığı ilk antrenmanla yeni sezon açıldı.

Çok sayıda sporcusu ve antrenörüyle yeni sezon açılışını yapan Yeni Orduspor, vakit kaybetmeden ilk antrenmanını da gerçekleştirdi.

“Hedefimiz A takıma futbolcu çıkarmak”

Altyapıdan Sorumlu Yönetici Veysel Köybaşı, Altyapıya değer verdiklerini belirterek; “Birçok yatırımın olduğu bir sene. Mevcut tesis ve sahaları altyapıya bırakacağız. Altyapı tesisimizi büyütüyoruz. Altyapıya değer veriyoruz. Altyapı bir çok kulübün kronik sorunu. A takımda altyapıdan yetişmiş 4 tane futbolcu var. Bu sene başarı sağlarlar ve 1-2 tane daha genç futbolcumuzu A takıma alırız. Altyapıyla ilgili maddi ve manevi desteği sağlıyoruz. Her yönetici haftada birkaç kez idmana katılıyor. Ailelerle görüşüyoruz. Asıl hedefimiz A takıma futbolcu çıkarmak. Ayrıca gençleri de spora özendirmek istiyoruz. İnşallah kazasız belasız, sakatlıksız bir sezon geçiririz” dedi.

Ordu Hayat / Tevfik Kul

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu