Ordu’nun efsane antrenörleri arasında yer alan Aziz Tokat, Yeni Orduspor Kulübü altyapısının kapatılma kararı üzerine ‘kapatmayın, ben talibim. Kapanmasına gönlüm razı değil.” dedi.

Yarım asrı aşkın süreden bu yana Ordu ve Türk futbola futbolcun yetiştiren Aziz Tokat, Yeni Orduspor Kulübü altyapısının kapatılma kararı üzerine altyapıya talip olduğunu dile getirdi.

“Gönlüm razı değil”

Yeni Orduspor Kulübü altyapısını kapatma kararı almasının doğru olmadığını aktaran Tokat, şunları kaydetti; “Yeni Orduspor gibi bir kulübün altyapısı kapatılmamalı. Orada onlarca gelecek vaat eden sporcu var. Ben yarım asırdan fazla süreden bu yana Türk futbola sporcu yetiştirdim. Bazıları profesyonel futbolcu oldu bazıları da bir işe girdi. Altyapıdan vazgeçmek bu kadar kolay olmaz. Eğer kapatacaklarsa, kapatmasınlar. Çünkü ben talibim. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Ordu Valimiz bana destek olsun, ben Yeni Orduspor altyapısını en iyi yerlere getiririm. Hatta Akademi Ligi’ne de girerim. Gönlüm altyapının kapatılmasından yana değil. Destek olursa ben altyapıyı alırım.”

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!