logo

Yeni Orduspor maçında dayak krizi !

Yeni Orduspor’un lider Ankara Demirspor’u Ankara’da 1-0 yendiği karşılaşma öncesinde AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun stad görevlisini darp ettiği görüntüleri ortaya çıktı.

Ankara’da oynanan ve 1-0 Yeni Orduspor’un galibiyetiyle biten karşılaşma öncesi Milletvekili Metin Gündoğdu’nun, önce tribünde sonra da stat koridorlarına inerek görevliyle tartıştığı ve arbede yaşandığına ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

Medyaya yansıyan görüntülerde Ankara Demirspor Stadyumu’nun koridorlarında maç öncesinde AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, stad görevlisini darp ediyor. Yeni Orduspor Kulüp Başkanı Faruk Zavalsız, Futbol Şube Sorumlusu Ertan Bakır ve yöneticilerinde olay yerinde olduğu görüntülerde emniyet güçleri ve güvenlik görevlileri arbedeyi ayırmaya çalışsa da uzun süre devam etti. Aynı görüntülerde AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak’ın da sonradan olay yerine geldiği görüldü.

Görevli uyarınca darp etti

Çocukları ve yakınları ile protokol tribününe giren Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, görevli tarafından uyarılınca öfkelenip önce tribünde sonra da stat koridorlarına inerek darp ettiği ve bu olayın görüntülerinin ortaya çıkmasıyla birlikte medyaya da yansıdığı görüldü.

İşlem yapılmadı !

Karşılaşma öncesinde çıkan arbede de güvenlik görevlisini darp eden Ordu milletvekili Metin Gündoğdu’ya 6222 sayılı sporda şiddet yasasına göre işlem yapılmadığı öğrenildi. Güvenlik görevlisinin Gündoğdu’dan şikayetçi olup olmadığı ise bilinmiyor.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

escort bayan
tokat masaj salonu
trabzon masaj salonu
yalova masaj salonu
denizli masaj salonu
mersin masaj salonu
sakarya masaj salonu
tekirdağ masaj salonu